Motorlu Pergola

 

1
2
3
4
5

 

motorlu pergola

Sunroof Motorlu Pergola sistemleri, açık alanların her rmevsimde yıllarca kullanılmasına olanak veren çok estetik ve sağlam bir çözümdür. Pergola larımız, sadece güneşe karşı bir önlem değil aynı zamanda, Beaufort rüzgar skalası, 11 şiddetine (117 km/saat) kadar dayanıklı, kara, yağmura ve de güneş ışığına karşı dirençli olarak tasarlanmıştır. Raylı Tente diye de tabir edilen Motorlu Pergola larımızın Alüminyum profilleri, yüksek dereceli 6063 alüminyum ekstrüzyon ile imal edilir, elektrostatik toz boya ile özel fırınlarda boyanır ve bu da açık alan uygulamalarında üstün performans sağlar.

Tüm civata, vida ve pimler, sistemin uzun ömürlü kullanılmasını sağlamak için yüksek kalite paslanmaz çelikten üretilir. Evo ray profilleri (110 x 160 mm), eşsiz yan kanal dizaynı sayesinde sistemin montajında kolaylık sağlar ve alüminyum ekstrüzyon ray profilleri ile sistem 10 metreye kadar ileri açılabilir. İhtiyaca göre 13 metreye kadar ulaşılabilen cephe genişliği sağlanır.

Evo serileri 130 m2 ye kadar alanlarınızı koruma altına alır. Hem de sadece bir uzaktan kumanda yardımıyla. Sisteme entegre özel fitilleri, dere detayları ve su inişleri ise %100 başarı ile çalışır ve görsellikten asla taviz vermez. Evo serisi Motorlu Pergola larımız da SOMFY kullanılarak, sistemin uzaktan kumanda ile motorun dakikada 34 devir gibi yüksek hızla, kontrolü sağlanır. Uzaktan kumanda kontrollü LED-TEC aydınlatma sistemi ile hem çok şık hem de LED teknolojisinin sağladığı ekonomi ile çok nefis mekanlar yaratılabilirken, uzaktan kumanda kontrollü dimmer sistemiyle de, ortama uygun ışık yoğunluğu sağlanabilmektedir.

Sistemin hareketi, ray içinde çalışan arabaların üstün tekerlek yapısı ve trigger gergi kayış sistemi ile kesinlikle kusursuz bir şekilde sağlanır ve 600 kg olan taşıma kapasitesi ise m2 ye düşen kar yüküne karşı mükemmel bir direnç sunar. İçerisinde çelik tel ihtiva eden Trigger gergi sistemi 1000kg çekiş kuvvetiyle kusursuz bir gerilme sağlayarak düşük eğimlerde dahi su tahliyesini rahatlıkla mümkün kılar. Avrupa ürünü, alev yürütmez ve su geçirmez mimari black-out membran kumaş, maksimum stabilite ve sıcaklık, nem ve kir direnci sağlıyor.

Motorlu Pergolanın Özellikleri

Üretim teknolojisi ile eşit esneme özelliğine sahiptir ve torbalanma yapmaz. Akrilik üst kaplama, sonraki yıllar için temizlemeyi ve bakımı kolaylaştırıyor. Sistemdeki alüminyum koruma çatısı, kumaş kullanılmadığında, koruma sağladığından kumaşın ömrünü uzatmaktadır. Raylı Tentelerimizde standart donanım olarak sunulan özel fitil ve conta sistemi, tüm olumsuz kötü hava koşullarında mekan içerisine su ve hava girmesini engeller. Üst düzey korumaya yönelik bu özel fitiller, kumaşta, raylarda, ön profilde ve arka çatı kiriş desteğinde; Özel olarak tasarlanmış contalar ise kumaşı tutan ve hareketini sağlayan arabalarda monteli olarak bulunur. Kullanılan bu fitil ve contalar esnek yumuşak kauçuktan imal edilmiştir.

 

Deneme

TOP