LOTUS

1
2
3

 

Lotus, eğimli, alttan payandalı, dereli, serbest yada zincir ile su tahliyesi sağlanan Motorlu Pergola sistemidir. Evo (115x150) ve Eco (80x135) sistem kesitleri ile her ölçüye ve her bütçeye uygun Lotus Motorlu Pergola Sistemleri 4mt'ye kadar açılım yapabilerek, ihtiyacınız olan alanlarda size hem konforlu hemde keyifli zeminler hazırlar.

Sistem hareketi, 6 tekerlekli özel arabalar, 20mm kalınlıkta çelik telli triger kayışlar ve Somfy marka uzaktan kumandalı motorlarla sağlanırken, sistem yalıtımı taşıyıcı ray profiller üzerinde bulunan EPDM fitil ve contalar ile sağlanmaktadır.

Lotus Motorlu Pergola Sistemleri, açık alanlarda kötü iklim koşullarına dahi, mukavemet gösterecek şekilde dizayn edilmiştir. Beaufort rüzgar skalası 11 şiddetine (117km/h) meydan okuyan yapısı, 20cm kalınlığında kar yüküne, yağmur ve güneşe karşı da son derece korunaklı, son derece estetik bir yapı elemanıdır.

Motorlu Pergola Sistemlerimizin tamamında, konforunuz için Dimmer tercih edebilir, kumanda dokunuşu ile kullanımınıza uygun aydınlığı kendiniz belirleyebilirsiniz. güneş, rüzgar ve titreşim sensörleri ise sizi yormadan kullanım sağlamanıza olanak yaratan çözümlerdir.

 

 

Remote Control

Uzaktan Kumanda

Sun Sensor

Güneş Sensörü

Sun and Wind Sensor

Güneş ve Rüzgar Sensörü 

Vibration Sensor

Titreşim Sensörü

Motorlu Pergola Sistemlerin alüminyum profilleri, 6063 ekstrüzyon olup, elektrostatik toz boya ile kaplanarak üretilir ve açık alanlarda son derece mükemmel bir performans sağlar. Tüm bağlantı aparatlar, cıvata, vida ve pimleri, sistemlerin sıhhati için paslanmaz çelikten üretilmiştir.

Motorlu Pergola Sistemlerinde, 850gr/mPVC bazlı ithal black-out kumaşlar kullanılmaktadır. 3500N/50mm çekme direncine sahip, 3 katlı bu özel kumaşlar sayesinde, güneşin etkilerinden %100 oranında korunma sağlar.

Opsiyonel olarak, güneş ışığının çok rahatsız etmediği durumlar için Serge Ferrari Soltis W96 400gr/m2 yarı saydam PVC bazlı kumaşda kullanılabilir bir çözümdür.

Tüm Motorlu Pergola Sistemlerimiz 5 yıl motor garantisine sahiptir. 

TOP