Kış Bahçeleri


 

ARCH 2011 EnDe M19800 9800 10800 5
camtavann
glossy2

 

 Pergola tente sistemi sayesinde, yatay, bükümlü ve çatı şeklinde açıklıklar tente ile kapatılabilmektedir. Pergola tente sistemi güneşlik olarak yazları sizi güneşten, açılır kapanır tavanı ve su geçirmez özelliği ile yağmurlu havalarda yağmurluk olarak sizi yağmurdan koruyacaktır. Dilerseniz pergola tente sisteminizin etrafını camla kapattırıp, tente sisteminizi açılır kapanır kış bahçesine dönüştürtebilirsiniz.. Böylece kış aylarında da pergola tentenizin altında sanki açık alandaymış gibi bahçenizde, verandanızda ya da balkonunuzda kışın tadını soğuktan etkilenmeden çıkartabilirsiniz.

Dış mekanların genişletilmesinde katkısı bulunan pergola sistemlerinin raylı tentelerle uygulanması sayesinde son derece rahat edeceğiniz alanlara kavuşmanız sağlanmaktadır. Yıl boyunca her mevsim kullanmanıza olanak verilmekte olan ve zarif hatları ile dikkati çekmekte olan bu modern tasarım sayesinde açılır-kapanır tavan sistemlerini elde edebilirsiniz. Yaz mevsimlerinde güneşin etkisinden, kış mevsimlerinde ise yağmur ve kar gibi felaketlerden sizleri koruyacak ve kurtaracak olan pergola & kış bahçeleri imkanlarından hemen faydalanmak için http://www.continentt.com adreslerimizi tercih edebilirsiniz. Böylece cafe ve restaurant gibi alanlar için tasarlanmış olan sistemleri elde edebilirsiniz. Daha şık, kaliteli ve gösterişli alanlara ulaşarak, müşterilerinize çok daha estetik görünümlü yerlerde hizmet vermek isterseniz, bunun için sizlere yardımcı olmaktayız. Veranda ve bahçelerde kış havalarında kapatarak kullanabileceğiniz en ideal alanların oluşturulmasında pergola sistemlerinin faydasını sizler de görebileceksiniz.

Pergola & Kış Bahçeleri Kumaş Seçimi

En şık tasarımların yapıldığı http://www.continentt.com adreslerimiz aracılığıyla tente sistemlerinde kullanılan kumaşların son derece kaliteli olduğunu ve sınırsız seçeneklerle sizlere ulaştırılacağını görebileceksiniz. En şık renkleri bulabileceğiniz kumaşlarda solma ve küflenmelerin olmayacağının da garantisi verilecektir. Üstelik bu sistemlerin belirli süreler altında garantide olması sayesinde, bakımlarını da dilediğiniz zaman yaptırabileceksiniz. Isıya ve soğuk havalara karşı dayanıklı olan bu kumaşlar sayesinde sizler de zevklerinize en şık çözümleri bulacak olan adreslerimize hemen gelebilirsiniz.

Pergola & Kış Bahçeleri Ekonomik Hizmetler

Fiyatlar konusunda alanlarınızın büyüklüğüne göre belirlenecek olan Pergola & Kış Bahçeleri hizmetlerimizle ilgili bilgileri almak üzere http://www.continentt.com adreslerimizi ziyaret edebilirsiniz. En ekonomik fiyatların sizlerle buluşturulacağı bu hizmetlerimizde mükemmel korumaları elde edebileceksiniz. Tüm havalarda korumayı sağlayan bu sistemler, göze hitap etmektedir. Böylece daha ilgi çekici ve cazip alanları hazırlamanıza sizlere hiç zorluk çıkarmayacaktır.

TOP