• YEAR :
  • LOCATION : İstanbul
  • CATEGORY :
  • CREATIVE DIRECTOR :
  • VISUALIZATION :

Cam Korkuluk

BT 50

Previous
Next

BT 50 bombeli cam korkuluk sistemi, bükme ve montaja uygundur. Sistem cam bölmeleri sabitlemek için 5cm taban pabuç veya 200cm boyunda alüminyum profilden oluşmaktadır. Plastik takozlar yardımı ile camı taban pabuçlarına kolayca sabitleyebilirsiniz. Alüminyum kapaklar bükülebilecek kadar kalınlığa sahiptir. Projelerinizde radüs ölçülerine göre bükme işlemini yapabilirsiniz. Alüminyum dış kapaklar termiksiz olarak çekilir

CT 50

Previous
Next

Çerçevesiz cam korkuluklar için alüminyum taban ayak sistemini destekleyen CT 50 Cam. CT50 sistemi prefabrike ve montaja hazır 15cm & 30cm alüminyum tabanlı ayaklar ile camın sabitlenmesidir… Alüminyum baza pabuçlarında plastik kama, ara parça ve kama kilitleme anahtarı gibi sabitleme malzemeleri bulunmaktadır. Camlar alüminyum tabanlı ayaklarla sabitlendikten sonra 6 metre uzunluğunda alüminyum profil kaplama kapakları ile sistem kapatılır. Kapaklar anodize veya ral toz boya ile kaplanabilir.

CT 50 LED

Previous
Next

Gecenin karanlığında hafif ışığın güzelliği… CT 50 sistemine uyarlanmış led ışık slotlu kanal profili ile gece görselliği yakalayın ve yolunuza rehberlik edin.

CT 70

Previous
Next

Ayarlanabilir Cam Korkuluk Sistemlerinde Devrim! CT 70 sistemi, alüminyum taban ayak kanal profilinde cam hizalama sağlar. Korkuluk içerisinden cam hizalama yapılır. CT 70 Ayarlanabilir Cam Korkuluk Sistemi, düz olmayan alt tabakaları veya cam litreleri arasındaki açısal değişiklikleri telafi etmek için 110 cm yükseklikte cam açısı ayarına izin verir. Bu, taban pabuç bölümleri eşit olmasa bile, mükemmel şekilde dik olan ve üst cam kenarında hizalanan cam açıklıkları ile sonuçlanır. 8mm + 1,52mm + 8mm lamine temperli cam ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

CTA 50

Previous
Next

CTA 50 Gömülü sabitleme seçeneği, korkulukların sabitlenmesi için en minimal seçenektir. Sertleştirilmiş lamine strüktürel cam korkuluk, önceden yapılmış ve özel olarak tasarlanmış bir korkuluk kanalına sabitlenir. Bu kanal, çerçevesiz bir korkuluk tasarımı için bitmiş zemin seviyesinin altına kurulacak şekilde tasarlanmıştır.

CTX 50

Previous
Next

Çerçevesiz cam korkuluklar için alüminyum taban ayak sistemini destekleyen CTX50 Cam. CTX 50 sistemi prefabrike ve montaja hazır 15cm & 30cm alüminyum tabanlı ayaklar ile camın sabitlenmesidir… Alüminyum baza ayaklarda plastik kama, ara parça ve kama kilit anahtarı gibi sabitleme malzemeleri bulunmaktadır. Camlar alüminyum tabanlı ayaklarla sabitlendikten sonra 6 metre uzunluğunda alüminyum profil kaplama kapakları ile sistem kapatılır. Kapaklar anodize veya ral toz boya ile kaplanabilir.

RTX 50

Previous
Next

Modern mimarinin herhangi bir cam yapı olmadan hayal edilmesi zor. Cam, hemen hemen her stile uyum sağlama ve iltifat alma kabiliyeti ile bilinir.RTX 50 cam korkuluk ile projenizi benzersiz tasarımı ile güzelleştiriyorsunuz. RTX 50 cam korkuluk sistemleri etkileyicidir ve esnek bir modern tasarım çözümünü temsil eder. Çerçevesiz cam korkuluklar, popüler minimalist estetiğe mükemmel uyum sağlar. Cam korkuluklarımız temiz, engelsiz bir görünüm oluşturmaya katkıda bulunur.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Sor