• YEAR :
  • LOCATION : İstanbul
  • CATEGORY :
  • CREATIVE DIRECTOR :
  • VISUALIZATION :

VITRUM

Previous
Next

Vitrum giyotin sistemi villalar, restaurantlar, cafeler, oteller ve pastaneler için alternatif çözümdür.

Giyotin pencere son teknoloji pencere motorlarıyla sessiz şekilde açılır kapanır. Giyotin cam sistemleri yerinizden kalkmadan ve güç harcamadan uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Giyotin cam sistemi kanatsız yapısıyla her noktaya daha kolay ulaşılabilir.

FRAMELESS

Folding

Folding sistem cam uygulaması arzu edildiğinde istenilen yöne kayma ve katlanarak toplanma imkânı sayesinde ferah ve geniş ortamlar sunar. Folding sistem cam uygulaması kayar-toplanır kanatları sayesinde tamamen iç ve dış mekanlar arasında bütünlük sağlar. Yanlarda açılı toplanan cam bloklar sayesinde size geniş kullanım açıklığı bırakır.

 
Previous
Next

Papillon

Papilion sistem cam uygulaması tüm hava koşullarında dış etkilerden koruma sağlayan ve bu sayede dış ortamı içeri taşıyan bir üründür. Arzu edildiğinde istenilen yöne kayma ve açılı toplanma imkânı sayesinde  kullanımda ferah ve geniş ortamlar sunar. 

Previous
Next

Sliding

Her türlü hava koşuluna uyumluluk sağlayan,sürme sistem cam uygulaması rüzgar, yağmur, kar, toz, vb. olumsuz hava koşullarında dış etkilerden koruma sağlayan ve bu sayede dış ortamı içeri taşıyan bir üründür. Arzu edildiğinde istenilen yöne kayma ve toplanma imkânı sayesinde  kullanımda ferah ve geniş ortamlar sunan. sürme sistem cam uygulaması  Kayar kanatları sayesinde tamamen iç ve dış mekanlar arasında bütünlük sağlar.

Previous
Next

OFİS BÖLME

Cam bölme adından da anlaşılacağı üzere cam materyallerden hazırlanan duvar yapısındaki parçaların bir araya getirilmesi ile odavari bir bölmenin oluşturulması ile meydana gelir. Özellikle tasarım ofisleri, ajanslar ve hastanelerde yoğun bir şekilde karşılaşabileceğiniz bu bölmelerin pek çok avantajı bulunuyor. Bu avantajları bir kenara bırakırsak en büyük olumlu yön görsellik.

Previous
Next
Whatsapp
Telefon
Fiyat Sor