• YEAR :
  • LOCATION :
  • CATEGORY :
  • CREATIVE DIRECTOR :
  • VISUALIZATION :

ZIPPEX

Previous
Next

Dikey tente grubunda, en gelişmiş ve en kullanışlı olan modeldir. Sistemin her iki yanında bulunan dikme raylar sayesinde rüzgar dayanımı maksimum seviyededir. Dış mekanda kullanılan bu sistem, kumaş seçimine göre farklı avantajları da beraberinde getirmektedir.

STOREX

Previous
Next

Düşeyde hareket eden bu özel tente sistemi de Kasetli Tente grubunda yer almaktadır. Her iki yanından aşağıya inen ve zemine sabitlenebilen paslanmaz çelik halatlar sayesinde rüzgara dayanabilen bir dış mekan tente modelidir.

SHUTTER

Previous
Next

Kepenk – panjur sistemlerimiz; üretim alanlarında, site girişlerinde, mağazalarda, hanelerin zemin katlarında bahçeye giriş çıkışlarda ve birçok değişik konumda güvenliğinizi korurken şık ve modern tasarımı ile zerafetten ödün vermez.

WINDER

Previous
Next

Klasik tente ve dikey tente anlayışının sentezi olan bu sistem, sadece bir gölgelendirme elemanı olmanın ötesinde yapılara son derece şık bir hava katan aksesuar olarak da kabul edilebilir.

Sistem her iki yanında bulunan kollar sayesinde açılı bir şekilde kullanım sağlar, bu da mekanlarınıza güneşi istediğiniz oranda almanıza imkan verir.

PDF : Winder

CASETTE

Previous
Next

Kasetli tente sistemleri kompakt tasarımı ile yer kaplamaz, aluminyum parçaları ile çok sağlamdır ve manuel ya da uzaktan kumandalı kontrol ile açılıp kapatılabilir.

Este modelinde 4m ileri açılım yapabilir.

PDF : Este

PDF : Elegant

CATRIDGE

Previous
Next

Catridge tente sistemi kumaşı ve mekanizmayı dış etkenlerden koruyan tam kasetli tente sistemidir. 45 dereceye kadar kademesiz ayarlanabilir eğime sahip olup aluminyum ekstruzyon profillerden oluşur. Manuel ya da uzaktan kumandalı kontrol ile açılıp kapatılabilir.

 

PDF : Catridge

Whatsapp
Telefon
Fiyat Sor