• YEAR :
  • LOCATION :
  • CATEGORY :
  • CREATIVE DIRECTOR :
  • VISUALIZATION :

Kapı Pencere Sistemleri

Reynaers Masterline 10

MasterLine 10 pencereleri bugünün ve yarının bina trendleri için tasarlanmıştır: düşük enerjili bina, maksimum gün ışığı erişimi, üstün performanslar ve güvenli evler (hırsızlığa karşı dayanıklılık sınıfı 3’e kadar).

MasterLine 10 pencerelerinin sunduğu ürün, uygulanabilirliği açısından gerçekten benzersizdir: eksiksiz bir vasistas ve çerçeve yelpazesi, Sürme ve Giydirme Cephe sistemli bağlantı profilleri ve aynı zamanda Rönesans ve Deco profil yelpazesi ile sunulan tasarım özgürlüğü. Pencereler Pasif Konut sertifikası ile sunuluyor!

PDF : REYNAERS MASTERLINE 10

Previous
Next

Reynaers Masterline 8

40 mm ısı izolasyonlu MasterLine 8 platformu, standart yalıtım seviyesinde 119 mm’lik bir çerçeve havalandırma bölümü için 1,9 W/m²K Uf değeri sağlar. İlave izolasyon contaları yerleştirmeye gerek yoktur ve bu sayede yüksek performanslı ve karlı bir sistem yaratılır.

PDF : REYNAERS MASTERLINE 8

Previous
Next

Reynaers CF 77

Concept Folding® 77, yüksek yalıtım ve konforu maksimum şeffaflık ve estetikle birleştirir. Bu katlanır kapı sistemi, minimum alan kullanımı ile dışını evinize çekerek yaşam tarzınızı optimize eder. Bu yüksek performanslı sistem, olası tüm gereksinimleri karşılamak için hem içe hem de dışa doğru farklı açma türleri sunar. CF 77, standart katlanır elemanların yanı sıra, diğer katlanır kanatları etkilemeden ilk kanadın giriş kapısı olarak kullanıldığı bir ana kapı prensibine sahip olabilir.

PDF : REYNAERS CF 77

Previous
Next

Reynaers CP 130

Concept Patio® 130, yalıtım, stabilite ve güvenlik açısından en yüksek gereksinimleri karşılayan, yüksek düzeyde yalıtımlı bir sürme ve kaldır-sür sistemidir. Sistem, CS 77 ve MasterLine 8 serisine mükemmel şekilde bağlanır.

PDF : REYNAERS CP 130

Previous
Next

REYNAERS CP 155

Concept Patio® 155, artırılmış konforla birlikte maksimum cam alanları oluşturmak için tasarlanmış birinci sınıf bir yalıtımlı sürme ve kaldır-sür sistemidir. Sistem, MasterLine 8 ve 10 serisine mükemmel şekilde bağlanır.

Yeni CP 155, sistemi düşük enerjili binalar için uygun hale getiren daha da iyi yalıtım değerleri elde etmek için Yüksek Yalıtım’a (HI) yükseltilebilir. CP 155 monorayın özel bir çeşidi, Swiss Minergie® bileşen etiketini bile elde etti.

PDF : REYNAERS CP 155

Previous
Next

REYNAERS CS 77

Optimize edilmiş güvenlik ve konfor, Concept System® 77, ısı yalıtımı, stabilite ve güvenlikle ilgili yüksek gereksinimleri karşılayan yüksek yalıtımlı bir pencere sistemidir. Termal gereksinimleri öngörerek, bu sistemin HI+ varyantı için yalıtım değeri (Uf), standart bir açılır pencere için 1,7 W/m²K’ye düşer. Sistemin benzersiz konsepti, onu üçlü cam için mükemmel bir şekilde uygun hale getiriyor ve CS 77, Swiss Minergie® bileşen etiketini bile elde etti.

PDF : REYNAERS CS 77

Previous
Next

REYNAERS HIFINITY

Nihai performanslarla sonsuz bir görüntünün keyfini çıkarın. Hi-Finity sürme sisteminin ultra ince tasarımı, hafif, zarif ve zarif bir görünüme sahip büyük şeffaf yüzeyler oluşturur.

Bu tamamen şeffaf ve erişilebilir sürgülü pencere, evin içini sorunsuz bir şekilde dışarıya doğru genişletiyor. Minimal görsel sınırlara rağmen, sistemin yüksek mukavemeti, Hi-Finity’nin büyük bir kayar cam panelin ağırlığını 750 kilograma kadar taşımasını sağlar. 1200 kg’a kadar sabit paneller.

PDF : REYNAERS HIFINITY

Previous
Next

REYNAERS SLIM LINE 38

SlimLine 38, zarafet ve konforu benzersiz bir tasarımla birleştiren, içe ve dışa açılan pencere ve kapılardan oluşan yüksek yalıtımlı bir sistemdir. Bu özel ince çelik görünüm, modern mimari ve çelik çerçeveli pencerelerin yenilenmesi için mükemmel bir çözümdür, orijinal tasarıma saygı gösterirken aynı zamanda termal olarak iyileştirilmiş bir çözüm sunar.

PDF : REYNAERS SLIM LINE 38

Previous
Next

SCHUCO ASS 77 PD

Işıkla dolup taşan son derece konforlu mimari çözümler için çok yönlü Panorama Tasarım sürme sistemi.

Mümkün olan en iyi esneklik: Optimize edilmiş sistem bileşenleriyle, yüksek düzeyde termal olarak yalıtılmış Schüco ASS 77 PD.HI (Panorama Design High Insulated) sürme sistemi, lüks evler ve büyük evler için en uygun olan Schüco Panorama Design portföyünün planlama ve tasarım olanaklarını genişletir. işlevsellik ve konfor açısından yüksek gereksinimleri olan projeler.

PDF :SCHUCO ASS 77 PD

Previous
Next

SCHUCO ASE 67 PD

Işıkla dolup taşan son derece konforlu mimari çözümler için çok yönlü Panorama Tasarım sürme sistemi.

Mümkün olan en iyi esneklik: Optimize edilmiş sistem bileşenleriyle, yüksek düzeyde termal olarak yalıtılmış Schüco ASS 77 PD.HI (Panorama Design High Insulated) sürme sistemi, lüks evler ve büyük evler için en uygun olan Schüco Panorama Design portföyünün planlama ve tasarım olanaklarını genişletir. işlevsellik ve konfor açısından yüksek gereksinimleri olan projeler.

PDF :SCHUCO ASE 67 PD 

PDF :SCHUCO ASE 67 PD 

Previous
Next

SCHUCO ASS 50

Çekici tasarıma ve konfor seçeneklerine sahip ısı yalıtımlı Sürme ve Kaldır Sür konstrüksiyonu.

Sür ve Kaldır Sür Sistemi ASS 50, ticari işler için ısı yalıtım özellikleri, mimari olanaklardan oluşan geniş bir yelpaze ve yüksek esneklik ile birleştirir.

Isı yalıtımlı sistem, dar ön görünüm genişlikleri ve büyük boyutlu kanatlar sayesinde ışıkla dolu odalar için yüksek yalıtımda kolay ve neredeyse sessiz çalışma ile çekici çözümler sağlar.

PDF :SCHUCO ASS 50

Previous
Next

SCHUCO AWS 65

Kapsamlı çözüm yelpazesine sahip yüksek kaliteli alüminyum system.

Schüco AWS sistem platformunun bir parçası olarak, ısı yalıtımlı pencere sistemi, çeşitli bina kabuğu gereksinimlerini karşılamak üzere 65 mm temel derinlik için kapsamlı bir çözüm yelpazesi sunar.

Alüminyum konstrüksiyonun işlevsel, enerji verimliliği ve tasarım özelliklerine dayanmaktadır: mükemmel şekilde uyarlanmış bileşenler, iyi ısı yalıtımı, dar yüz genişlikleri ve içe ve dışa açılan pencereler için gizli, standart manuel veya elektromekanik tertibatlar gibi faydaları birleştirir.

PDF :SCHUCO AWS 65

Previous
Next

SCHUCO AWS75 BS.SI

Gelişmiş tasarım gereksinimleri için yüksek ısı yalıtımlı, gizli kanatlı blok pencereler

Blok pencere sistemi Schüco AWS 75 BS.SI+ (Block System Super Insulated), mükemmel ısı yalıtım değerleri ve görünür kanat konturları olmayan ince tasarımı ile mümkün olan en yüksek şeffaflıkla en yüksek enerji ve mimari gereksinimleri karşılar.

75 mm yapı derinliği için Schüco AWS modüler sisteminin bir parçası olarak, blok pencere sistemi optimize edilmiş işlevsel, enerjik ve tasarım özellikleriyle etkileyicidir.

PDF : SCHUCO AWS75 BS.SI

SCHUCO AWS 75 SI

Isı yalıtımı, güvenlik ve üretimde bir artı, 75 mm inşaat derinliği için optimize edilmiş standart pencere sistemi Schüco AWS 75.SI+ (Super Insulated), Schüco AWS sistem platformunun bir parçasıdır ve enerji tasarruflu bina kılıflarında çok çeşitli uygulamaların temelini oluşturur. Mimari gereksinimlere bağlı olarak, yüksek ısı yalıtımlı alüminyum sistem delikli pencere, şerit pencere, cephe geçme elemanı olarak veya Schüco kapı sistemleri ile kombinasyon halinde kullanılabilir.

PDF : SCHUCO AWS 75 SI

SCHUCO AWS 90 BS.SI

Sofistike tasarımlar için maksimum ısı yalıtımına ve gizli havalandırmaya sahip blok pencere

Görünür havalandırma konturları olmayan ince bir tasarımda alüminyum pencere konstrüksiyonunun avantajlarıyla birleştirilmiş optimize edilmiş ısı yalıtımı – Schüco AWS 90 BS.SI+ (Blok Sistem Süper Yalıtım), mümkün olan en büyük şeffaflıkla en yüksek mimari gereksinimleri karşılar.

PDF : SCHUCO AWS 90 BS.SI

Previous
Next

SCHUCO AWS 90 SI

Çok çeşitli tasarım seçenekleri, yüksek stabilite ve dayanıklılık: alüminyum, pencerelerin büyük boyutlarda olmasını ve optimum ısı yalıtımı sağlar. Bir binanın bireysel karakterini şekillendirirler ve odaların ışıkla dolmasını sağlarlar.

PDF : SCHUCO AWS 90 SI

Previous
Next

ALUMIL M11000

SMARTIA M11000, sunduğu çok sayıda çözüm ve tasarım sayesinde her türlü gereksinimi karşılayabilecek yalıtımlı, çift açılımlı kapı-pencere sistemdir.

Çok iyi fiyat/performans oranı

Sistemin yüksek enerji verimliliği sayesinde yüksek enerji tasarrufu

Daha fazla güvenlik

Üstün ses yalıtımı

Gizli kanat kullanma imkanı sayesinde daha fazla doğal ışık

Kullanım kolaylığı ve işlevsellik

Düz veya kavisli çizgiye sahip pencereler için modern tasarım

Performansı sertifikalı yüksek kalite

Şiddetli hava koşullarına dayanıklı statik yük kapasitesi ve işlevsellik

PDF : ALUMIL M11000

Previous
Next

ALUMIL s67

s67, yüksek düzeyde ısı yalıtımı, hava, su geçirmezlik ve rüzgar yükü direnci sunan yüksek standartlara sahip kanatlar için yalıtımlı bir sistemdir.

çerçeve genişliği 67mm ve kanat genişliği 75mm

Kasa ve kanat profillerinde özel 30mm fiberglass polyamidler ve PE izolasyon köpüğü kullanılarak yüksek ısı yalıtım değeri U,>1,5-2,6W/m2K

Görünür alüminyum yüz genişliği 93 mm ve gizli kanat ile sadece 72 mm

Çeşitli tasarımlarda mevcuttur: düz ve kavisli

 58 mm’ye kadar cam kalınlığı ve ağırlıkta EPDM contalar

Yüksek su yalıtım seviyesi

PDF : ALUMIL s67

Previous
Next

ALUMIL s67 Urban

SMARTIA S67 URBAN, endüstriyel görünümü mükemmel performansla birleştiren benzersiz estetiğe sahip yeni bir menteşeli yalıtımlı sistemdir

Mükemmel fiyat/performans oranı 

Yüksek ısı yalıtımı performansı sayesinde yüksek enerji tasarrufu

Sürekli büyüyen mimari endüstriyel tasarım trendine cevap veren sistem.

Estetik görünümü alüminyumun sağladığı ısı yalıtımının avantajlarıyla birleştiren bu sistem, eski çelik pencerelerin yenilenmesi için ideal bir seçenektir.

Farklı mimari çözümler ve ürün çeşitleri.

Engelliler ve çocuklar için mevzuata uygun kolay erişim.

Sertifikalı hava geçirimsizlik ve su sızdırmazlığı performansı.

Kullanımı kolay ve fonksiyonel sistem.

PDF : ALUMIL s67 Urban

Previous
Next

ALUMIL s77

ALUMIL’in gelişmiş SUPREME S77 yalıtımlı pencere sistemi, pazarın yüksek standartlarını ve modern tasarımın gerekliliklerini karşılar. Yüksek performans ve maksimum güvenlik gerektiren projeler için en ideal çözümdür.

Yüksek enerji verimliliği sayesinde çok yüksek enerji tasarrufu (Pasif Ev sertifikalı)

Yüksek güvenlik seviyesi

Üstün ses yalıtımı

Kullanım kolaylığı ve işlevsellik

Modern tasarım

Özel ihtiyaçları olan kişiler ve çocuklar için şartnamelere göre erişim kolaylığı

Geniş ürün çeşidi ve çözüm portföyü

Performansı sertifikalı üstün kalite

Şiddetli hava koşullarına dayanıklı statik yük kapasitesi ve işlevsellik

PDF : ALUMIL s77

Previous
Next

ALUMIL s560

Yüksek ısı yalıtımı performansı sağlayan SMARTIA S560, büyük açıklıklar için ideal ve sağlam, yalıtımlı Kaldır-Sür sistemdir.

Kullanım kolaylığı ve işlevsellik

Sistemin yüksek enerji verimliliği sayesinde yüksek enerji tasarrufu

Ürün tasarımı ve geniş pencere sistemleri sayesinde daha fazla doğal ışıklandırma

Daha fazla güvenlik

Üstün ses yalıtımı

Modern tasarım

Yüksek kalite ve sertifikalı ürün performansı

Statik açıdan zorlu hava koşullarına dayanıklılık ve işlevsellik

PDF : ALUMIL s560

Previous
Next

ALUMIL s650

Isı yalıtımlı sürme sistem SUPREME S650 PHOS, minimum alüminyum görünür profil genişliği ile geniş açıklıklar gerektiren projeler için ideal çözümdür. Minimal mimari tasarım ve fonksiyonelliği korurken diğer yandan büyük açıklıkları zarif bir şekilde cam yüzeylerle kapatmak mümkün olur.

SUPREME S650 e-MOTION, SUPREME S650 PHOS serisinin otomatikleştirilmiş versiyonudur. Zarif tasarımı ve elektrikli otomasyonu sayesinde kullanımı kolaydır. Bu nedenle geniş alanlarda kesintisiz görüş ve konfor gerektiren projeler için mükemmel bir çözümdür.

PDF : ALUMIL s650

Previous
Next

ALUMIL s700

Kaldır-sür sistemli SUPREME S700, ALUMIL’in üst segment sistemlerinin yeni neslini temsil etmektedir. “Şeffaf” mimari trendin kullanıldığı projeler için mükemmel bir çözüm olan bu ürün, geniş cam yüzeyler, yüksek ısı yalıtımı, güvenlik ve modern tasarımı bir arada sunar. Minimal tasarımı ve yenilikçi özellikleri sayesinde daha fazla güneş ışığı sağlayan geniş alanlar, üstün performans ve kullanım kolaylığı gerektiren projeler için ideal bir seçenektir.

PDF : ALUMIL s700

Previous
Next

ALUMIL sf85

Alttan raylı sistemle çalışan ve minimal estetiği üstün performansla birleştiren bir üründür. Çok geniş boyutları minimal olarak geçmek mümkündür ve çok sayıda çözümle birlikte hırsızlığa karşı daha fazla koruma sağlar.

PDF : ALUMIL sf85

Previous
Next
Whatsapp
Telefon
Fiyat Sor